CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 listopada 2021. Zobacz aktualne

Studencie dostosuj grafik pracy do nauki!

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Pracuj z najlepszymi na rynku, poszerzaj horyzonty, ucz się i zarabiaj! Łączenie nauki z pracą to dla wielu studentów wyzwanie ale z nami jest to możliwe.

Stanowisko: Telefoniczny Doradca klienta

Twoje zadania:

  • prowadzenie telefonicznych rozmów z klientami,
  • badanie potrzeb, prezentowanie aktualnych ofert,
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania,
  • budowanie pozytywnej i długoterminowej relacji.

Oczekujemy:

  • statusu studenta,
  • chęci do nauki, rzetelności w wykonywaniu zadań,
  • dyspozycyjności do pracy min. 30 godzin w tygodniu,
  • dyspozycyjności na pakiet wdrożeniowy we wrześniu,
  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu!

Nasza oferta:

  • wypłata dwa razy w miesiącu! (podstawa + premia zależna od wyników Twojej pracy),
  • grafik układany co tydzień - dasz radę dostosować pracę do zajęć,
  • praca w biurze zaraz przy wrocławskim rynku,
  • odpowiednie przygotowanie do nowej roli,
  • wsparcie na każdym etapie i przyjazną atmosferę.

Zainteresowała Cię ta oferta? Podejmiesz wyzwanie i dołączysz do nas? Wyślij nam swoją aplikację jeszcze dziś!