CCIG Group Sp. z o.o.
Gdynia Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 października 2021. Zobacz aktualne

Studencie, dobra praca biurowa na start!

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Gdynia
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Studiujesz i chcesz zacząć swoją karierę zawodową? U nas masz pracę w nowoczesnym biurze, sam wybierasz godziny pracy i zarabiasz dwa razy w miesiącu. Mało? Sprawdź naszą ofertę!

Oferujemy:
- elastyczny grafik
- wypłatę podstawową
- atrakcyjne premie co miesiąc
- konkursy i systemy motywacyjne
- kartę rabatową
- relax room
- pracę w biurze w samym sercu Gdyni
- super atmosferę w młodym teamie
- szkolenia
- możliwości rozwoju
- możliwości awansu (3 ścieżki kariery)

Zadania:
- telefoniczna obsługa Klientów Biznesowych i Indywidualnych
- prezentowanie aktualnych ofert
- doradzanie Klientom
- dobieranie najlepszych rozwiązań dla Klientów
- informowanie i pomaganie
- nawiązywanie pozytywnych relacji

Dołącz do nas na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta!

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na szkoleniu!