igus Sp. z o.o.
Warszawa Przemysł / Produkcja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Stażysta/ka w Technicznym Dziale Handlowym - łożyska

igus Sp. z o.o. Warszawa
3400 - 3900zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

igus® jest światowym liderem w produkcji systemów zasilania, przewodów elektrycznych, konfekcjonowanych przewodów oraz łożysk. Dostarczamy nasze produkty do branż m.in. samochodowej, energetyki, automatyki przemysłowej, robotyki oraz druku 3D. Firma założona w Niemczech w 1964 roku posiada obecnie 36 filii oraz 4000 pracowników na całym świecie.

Pracowników traktujemy jak nasz największy kapitał i główne źródło sukcesów w Polsce i na świecie.

Dołącz do nas:

Warszawa- Włochy, ul. Działkowa 121c

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta,
  • Doradztwo techniczne z zakresu naszych produktów (łożyska),
  • Tworzenie ofert techniczno-handlowych,
  • Utrzymywanie i nawiązywanie relacji z dotychczasowymi i nowymi Klientami.

Nasze wymagania

  • Chciałbyś/abyś zdobyć bądź rozwijać doświadczenie w profesjonalnym doradztwie techniczno-handlowym,
  • Jesteś studentem lub absolwentem technicznych studiów wyższych, a Twoja dyspozycyjność wynosi 40h tygodniowo,
  • Angażujesz się w pracę, którą wykonujesz,
  • Obsługa mailowa nie jest dla Ciebie czarną magią,
  • Jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz relacje.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego w Technicznym Dziale Handlowym i profesjonalnej obsłudze Klienta,
  • Praca na podstawie umowy zlecenia ze stawką 22,50 zł/ h,
  • Możliwość awansu wewnątrz działu i pozostania w strukturach firmy,
  • Pracę w miłej atmosferze w firmie, która stawia na pracownika,
  • Bogaty pakiet benefitów.

Benefity:

  • karta multiSport,
  • prywatna opieka medyczna w Enel-Med z dentystą,
  • dofinansowanie nauki języków obcych (angielski oraz niemiecki),
  • ubezpieczenie na życie,
  • posiłki w pracy,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • kawa / herbata,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • program rekomendacji pracowników,
  • uczestnictwo w programie kafateryjnym MyBenefit,
  • wsparcie opiekuna podczas procesu wdrożeniowego,
  • nieograniczony dostęp do audiobooków.