Reynaers Aluminium
Piaseczno Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 listopada 2021. Zobacz aktualne

Stażysta/ka ds. Archiwizacji

Reynaers Aluminium Piaseczno
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Reynaers Aluminium to czołowy europejski producent systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych,

systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych oraz ogrodów zimowych. Proponujemy rozwiązania najwyższej

jakości, spełniające wymogi dotyczące komfortu, bezpieczeństwa, stylu oraz energooszczędności.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentów finansowo-księgowych w formie papierowej i elektronicznej,
  • Wsparcie działu w innych bieżących obowiązkach.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy,
  • Dokładność, sumienność,
  • Samodzielność,
  • Terminowość,
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę 2-3 dni w tygodniu w zależności od potrzeb,
  • Umowę zlecenie,
  • Płatny staż/ praktyki,
  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu nastawionego na dzielenie się wiedzą.