Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 lipca 2022. Zobacz aktualne

Stażysta w zespole Sprzedaży - STUDENCI

Rekrutacja zdalna
Cummins Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Cummins Inc. - koncern globalny zajmujący się konstruowaniem i produkcją silników spalinowych oraz zespołów prądotwórczych poszukuje do swojego zespołu w Krakowie

Stażysty w zespole Sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • Przygotowywanie danych sprzedażowych
  • Obsługa systemów sprzedażowych (np. Salesforce, WWSPS, BMS, Portal).
  • Przeprowadzanie wewnętrznych analiz sprzedaży (np. odchylenia, prognozy, kosztorys)

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • Status studenta na kierunku ekonomicznym lub technicznym np. inżynieria, mechanika
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobre umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Umiejętność budowania silnych relacji z klientami i dostarczanie rozwiązań zorientowanych na klienta.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy amerykańskiej
  • Możliwość doskonalenia wiedzy technicznej w środowisku międzynarodowym i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość realizacji ambicji zawodowych
  • Prywatny pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie na życie Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Umowę o pracę (pół etatu lub cały w zależności od dyspozycyjności).

Proszę wysyłać swoje zgłoszenia odpowiadając na tą ofertę.

CUMMINS LTD. Sp. z o.o. Oddział w Polsce jest częścią CUMMINS Inc. i działa na obszarze Polski i Krajów Bałtyckich. Działając jako firma wielobranżowa, oferuje kompletny zakres usług – obejmujący sprzedaż silników diesla, gazowych, agregatów prądotwórczych, części zamiennych i ich serwis zarówno dla producentów jak i użytkowników.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.