Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Stażysta w Pionie Planowania i Logistyki (Dział Obsługi Klienta)

Lorenz Poznań
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Jeśli chcesz nadawać pomysłom realne kształty, dołącz do nas!

Od czterech pokoleń produkujemy przekąski dla ludzi na całym świecie. Jako niezależna firma rodzinna należymy do czołówki europejskich producentów i dystrybutorów przekąsek. 3 000 pracowników, 130 lat doświadczeń i marki takie jak Crunchips, Wiejskie Ziemniaczki, Monster Munch, Curly czy NicNac’s potrafią sprawić, że piękne momenty spędzane z rodziną czy w gronie przyjaciół stają się jeszcze piękniejsze. Myślimy nieszablonowo, próbujemy nowości, uczymy się na błędach, świętujemy sukcesy - u nas zyskasz przestrzeń do działania i możliwość współtworzenia przyszłości naszych snacków i całej firmy, dziś i na kolejne pokolenia Lorenz. Czego od Ciebie oczekujemy? Że będziesz dzielić nasze wartości, angażować się, przejmować odpowiedzialność, pracować z pasją i rozwijać się razem z nami.

TWOJE ZADANIA TO:

  • realizacja planu stażowego, który da Ci wiedzę o tym, jak funkcjonują kluczowe działy i procesy w Lorenz
  • obsługa zamówień od przydzielonych klientów w systemie SAP
  • współpraca z magazynami, Pionem Planowania i Logistyki a także innymi działami firmy Lorenz dla zapewnienia optymalizacji dostaw
  • komunikacja z klientami i opiekunami kluczowych klientów w zakresie przepływu informacji dotyczących realizacji dostaw
  • współpraca z operatorem logistycznym
  • zapewnienie przestrzegania przez klientów warunków dostaw określonych w umowach
  • obsługa zwrotów towarowych, reklamacji ilościowych i wydań na reklamę
  • sporządzanie analiz i zestawień statystycznych dotyczących obsługi klientów
  • usprawnianie obsługiwanych procesów
  • wsparcie zespołu obsługi klienta w jego codziennych zadaniach

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • kończysz lub jesteś absolwentem studiów wyższych o kierunku logistycznym
  • chcesz się rozwijać, poszerzać wiedzę i zdobywać umiejętności z zakresu logistycznej obsługi klienta
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy w obszarze logistyki (praktyki studenckie, prace wakacyjne, itp.)
  • posiadasz wysokie zdolności analityczne
  • bardzo dobrze znasz język angielski
  • znasz MS Office lub Google Workspace
  • jesteś otwarty, komunikatywny, kreatywny, odpowiedzialny
  • lubisz pracować w zgranym zmotywowanym, pełnym energii zespole

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na okres 18 miesięcy (z szansą na zatrudnienie po stażu na czas nieokreślony)
  • duże możliwości rozwoju merytorycznego
  • wsparcie mentora
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (w przedziale 6:45-9:00)
  • zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym
  • prywatna opieka medyczna