Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Stażysta w Obszarze Analiz Cenowych i Promocyjnych

Lorenz Poznań
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Jeśli chcesz nadawać pomysłom realne kształty, dołącz do nas!

Od czterech pokoleń produkujemy przekąski dla ludzi na całym świecie. Jako niezależna firma rodzinna należymy do czołówki europejskich producentów i dystrybutorów przekąsek. 3 000 pracowników, 130 lat doświadczeń i marki takie jak Crunchips, Wiejskie Ziemniaczki, Monster Munch, Curly czy NicNac’s potrafią sprawić, że piękne momenty spędzane z rodziną czy w gronie przyjaciół stają się jeszcze piękniejsze. Myślimy nieszablonowo, próbujemy nowości, uczymy się na błędach, świętujemy sukcesy - u nas zyskasz przestrzeń do działania i możliwość współtworzenia przyszłości naszych snacków i całej firmy, dziś i na kolejne pokolenia Lorenz. Czego od Ciebie oczekujemy? Że będziesz dzielić nasze wartości, angażować się, przejmować odpowiedzialność, pracować z pasją i rozwijać się razem z nami.

TWOJE ZADANIA TO:

  • realizacja 18-miesięcznego programu stażowego skoncentrowanego na rozwoju w obszarze analiz cenowych i realizowanych akcji promocyjnych naszych produktów w sieciach handlu nowoczesnego i tradycyjnego
  • współpraca z kluczowymi obszarami firmy: Sprzedażą, Marketingiem, Trade Marketingiem, Controllingiem, itd.
  • poznanie systemów i programów, na których pracujemy (np. SAP, Nielsen, CMR, Focus)
  • udział w realizowanych projektach w Dziale Analiz i Wsparcia Sprzedaży

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • jesteś absolwentem/tką lub właśnie kończysz studia (preferowane kierunki ekonomiczne lub matematyczne)
  • posiadasz wysokie zdolności analityczne, które pozwalają Ci na efektywną pracę z dużą ilością danych
  • Twoją mocną stroną jest logiczne myślenie, dzięki czemu wyciągasz trafne wnioski z danych, które analizujesz
  • świetnie poruszasz się w Excelu oraz w Google Workspace
  • potrafisz w przystępny sposób prezentować i wizualizować dane liczbowe
  • swobodnie komunikujesz się w j. angielskim (na poziomie min. B2)
  • jesteś osobą dokładną, rzetelną i dbasz o szczegóły
  • łatwo nawiązujesz relacje i potrafisz skutecznie przedstawiać swoje rekomendacje

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na okres 18 miesięcy (z szansą na zatrudnienie po stażu na czas nieokreślony)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie mentora
  • dojazd do pracy autobusem firmowym
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (między 6:45 a 9:00)