Clariant Services (Poland) Sp. z o.o.
Łódź BPO / SSC
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 października 2022. Zobacz aktualne

Stażysta w dziale zobowiązań (Account Payable)

Zakres zadań:

  • zapoznanie się z funkcjonowaniem działu zobowiązań
  • weryfikacja przychodzących dokumentów
  • wyjaśnianie niezgodności na fakturach
  • sprawdzanie sald dostawców oraz kontakt z nimi w celu wyjaśnienia rozbieżności
  • księgowanie faktur zakupowych
  • przygotowywanie zestawień w programie Excel
  • skanowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych

Wymagania:

  • Angielski i hiszpański: średniozaawansowany
  • Mile widziane doświadczenie w finansach
  • Dokładność i sumienność
  • Komunikatywność
  • Obsługa programu Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dostępność w wymiarze w pełnym wymiarze czasu pracy

Oferujemy:

  • możliwość aktywnego uczestniczenia w codziennej pracy działu Accounts Payable
  • wyzwania pozwalające na rozwój w ramach Shared Service Center
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym i multi-kulturowym środowisku
  • możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu praktyk
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych (angielski & hiszpański) w kontaktach biznesowych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dostęp do platformy językowej
  • Możliwość pracy hybrydowej (home office 2 dni w tygodniu)