Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń
Kraków Przemysł / Produkcja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 lipca 2021. Zobacz aktualne

Stażysta w dziale zakupów

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „ŁYSOŃ” istnieje na rynku od 1995 roku, zajmujemy się przede wszystkim produkcją sprzętu pszczelarskiego. Na rynku europejskim jesteśmy jedną z największych firm w tej branży. Specjalizujemy się w produkcji uli styropianowych oraz sprzętu pszczelarskiego, takiego jak miodarki, urządzenia do kremowania, odsklepiania, dozowania miodu itd. Ciągły rozwój technologiczny i zmiany na rynku wymagają od nas elastyczności - wprowadzamy do oferty sprzęty wysoko wyspecjalizowane technologicznie, a zarazem dostępne dla każdego.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Klecza Dolna (pow. wadowicki)

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie pracy działu,
  • przygotowanie danych liczbowych w formie arkuszy kalkulacyjnych,
  • poszukiwanie informacji na temat produktów i dostawców,
  • organizacja i konfekcjonowanie próbek surowców i towarów

 Wymagania:

  • wyższe wykształcenie lub student w trakcie studiów (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, logistyka),
  • dobra znajomość MS Excel,
  • systematyczność, dokładność w codziennej pracy,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dostępność: minimum 12h tygodniowo

Oferujemy:

  • płatny staż w dziale zakupów pod okiem opiekuna,
  • umowa stażowa/absolwencka na okres 3 miesięcy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w gronie profesjonalistów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sułkowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Sułkowicach, przy ul. Racławicka 162, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie pod numerem 0000384597, REGON 121516572.

Informujemy, iż posiada Pani/Pan prawo do:

Dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w innym celu lub wobec przekazywania Pani/Pana danych osobowych innemu administratorowi danych; uzyskania wyczerpującej informacji dot.: występowania Pani/Pana danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby, celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze; stanu od kiedy przetwarza się Pani/Pana dane w zbiorze; ewentualnym źródle pozyskania danych; udostępniania Pani/Pana danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane.

Dane osobowe będą udostępniane podmiotom współpracującym z Administratorem, , podmiotom upoważnionym na mocy przepisów prawa oraz w celu wykonania zawartej umowy.