Faurecia Automotive Polska S.A.
Łódź Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 czerwca 2020. Zobacz aktualne

Stażysta w Dziale Wsparcia Technicznego IT

Rekrutacja zdalna
Faurecia Automotive Polska S.A. Łódź
3000 - 3500zł
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stażysta w Dziale Wsparcia Technicznego IT z j. angielskim (Service desk)

program stażowy

Zakres obowiązków:

  • podstawowa administracja kontami i wewnętrznymi systemami firmy (SAP, Active Directory)
  • komunikacja mailowa i telefoniczna w języku angielskim i polskim
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • doświadczenie w branży IT i administracji w systemie SAP będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:

  • Systemy premiowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Karta sportowa MultiSport
  • Stołówka pracownicza
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy program emerytalny (PPE)
  • Świadczenia świąteczne
  • Nagrody jubileuszowe
  • Home office i elastyczne godziny pracy
  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych