APPARTME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 sierpnia 2024. Zobacz aktualne

Stażysta w Dziale Sprzedaży z językiem francuskim

Opis stanowiska:

Jako stażysta w naszym Dziale Sprzedaży będziesz wspierać zespół w codziennych zadaniach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta. To doskonała okazja, aby zdobyć praktyczne doświadczenie w dynamicznym środowisku biznesowym oraz rozwijać swoje umiejętności w obszarze sprzedaży.

Wymagania:

  • Status studenta 3., 4. lub 5. roku (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, ekonomia lub pokrewne),
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Zdolności organizacyjne oraz dokładność w wykonywaniu zadań.

Do obowiązków będzie należeć m.in.:

  • Zbieranie i analizowanie danych rynkowych oraz konkurencji,
  • Pomoc w przygotowywaniu raportów dotyczących wyników sprzedaży oraz analiz rynkowych,
  • Pomoc w identyfikacji potencjalnych klientów i nowych rynków zbytu,
  • Pomoc w organizacji spotkań z klientami i prezentacji sprzedażowych,
  • Analiza wyników sprzedaży i prezentowanie ich przełożonym,
  • Współpraca z magazynem i działem logistyki w celu zapewnienia terminowych dostaw.

Oferujemy:

  • Płatny staż,
  • Pracę stacjonarną z możliwością pracy hybrydowej,
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do harmonogramu studiów,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowej firmie,
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie doświadczonego zespołu.

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: jobs@slabs.pl do dnia 18.08.24. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Staż w Dziale Sprzedaży".