Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Stażysta w Dziale Sprzedaży - Modern Trade

Lorenz Poznań
Nie podano
Praktyki, Staż

Jeśli chcesz nadawać pomysłom realne kształty, dołącz do nas!

Od czterech pokoleń produkujemy przekąski dla ludzi na całym świecie. Jako niezależna firma rodzinna należymy do czołówki europejskich producentów i dystrybutorów przekąsek. 3 000 pracowników, 130 lat doświadczeń i marki takie jak Crunchips, Wiejskie Ziemniaczki, Monster Munch, Curly czy NicNac’s potrafią sprawić, że piękne momenty spędzane z rodziną czy w gronie przyjaciół stają się jeszcze piękniejsze. Myślimy nieszablonowo, próbujemy nowości, uczymy się na błędach, świętujemy sukcesy - u nas zyskasz przestrzeń do działania i możliwość współtworzenia przyszłości naszych snacków i całej firmy, dziś i na kolejne pokolenia Lorenz. Czego od Ciebie oczekujemy? Że będziesz dzielić nasze wartości, angażować się, przejmować odpowiedzialność, pracować z pasją i rozwijać się razem z nami.

Twoje zadania to :

  • realizacja planu stażowego, w tym m.in. nauka negocjacji, zarządzania budżetem sprzedażowym oraz tworzenia i realizacji planów sprzedażowych
  • współpraca z kluczowymi obszarami firmy: marketingiem, planowaniem, produkcją, controllingiem, itd.
  • poznanie systemów i programów, na których pracujemy (np. SAP, Nielsen)
  • wsparcie zespołu Modern Trade w realizowanych projektach

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • masz wykształcenie wyższe lub właśnie kończysz studia
  • posiadasz wysokie zdolności analityczne, które pozwalają Ci na efektywną pracę z dużą ilością danych
  • świetnie poruszasz się w MS Office (Excel, PowerPoint) oraz w Google Workspace
  • swobodnie komunikujesz się w j. angielskim
  • entuzjastycznie reagujesz na zmiany, widząc w nich szansę, a nie zagrożenie
  • łatwo nawiązujesz nowe relacje i uwielbiasz pracę z ludźmi
  • cechuje Cię wysokie zaangażowanie w powierzone zadania
  • szybko się uczysz i adaptujesz do nowych sytuacji
  • fascynuje Cię temat negocjacji, a gry negocjacyjne to Twoja pasja

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres 18 miesięcy (z szansą na zatrudnienie po stażu na czas nieokreślony)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szerokie możliwości rozwoju, w tym przygotowanie do samodzielnego zarządzania klientem w kanale handlu nowoczesnego
  • wsparcie mentora
  • dojazd do pracy autobusem firmowym
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (między 6:45 a 9:00)