Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Stażysta w dziale Sprzedaży Eksportowej

Lynka Skawina
Nie podano
Praca dodatkowa, Praktyki, Staż

Dołącz do nas i zdobądź doświadczenie w firmie, będącej jednym z wiodących producentów odzieży korporacyjnej i sportowej w Europie. Jesteśmy dumni, że jako polska firma z amerykańskimi korzeniami, zdobyliśmy najwięcej w Europie nagród w międzynarodowych konkursach branżowych. Zatrudniamy blisko 300 fantastycznych osób, które niezależnie od wieku, pochodzenia czy osobowości budują świetną atmosferę pracy w Lynka. Wyróżniamy się klimatyzowaną halą produkcyjną, bardzo dobrymi warunkami pracy z fajnym, przyjaznym produktem jak: koszulki, bluzy, czapki. Dbamy o najwyższe standardy pracy: bezpieczeństwo, czystość, dobra atmosfera, równe traktowanie. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o środowisko i ludzi wokół nas. Nasz zespół to doskonali specjaliści, z których wielu pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyli w Lynka a dziś są ekspertami w swoich dziedzinach. Dlatego dla nas najważniejsza jest Twoja chęć rozwoju i zaangażowanie – doświadczenie zdobędziesz u nas.

Zakres obowiązków:

Bieżące wsparcie działu w codziennych obowiązkach, takich jak:

  • Przygotowywanie ofert dla klientów,
  • Kontakt z działami operacyjnymi firmy,
  • Administracja i archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

  • Chęć nabycia praktycznych umiejętności,
  • Skrupulatność,
  • Dobra znajomość pakietu Office,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Energiczność w działaniu.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Płatny staż,
  • Nabycie nowych umiejętności,
  • Możliwość uelastycznienia godzin pracy.

 Dołącz do nas!