Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Stażysta w Dziale Logistyki

Lorenz Oława
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Jeśli chcesz nadawać pomysłom realne kształty, dołącz do nas!

Od czterech pokoleń produkujemy przekąski dla ludzi na całym świecie. Jako niezależna firma rodzinna należymy do czołówki europejskich producentów i dystrybutorów przekąsek. 3 000 pracowników, 130 lat doświadczeń i marki takie jak Crunchips, Wiejskie Ziemniaczki, Monster Munch, Curly czy NicNac’s potrafią sprawić, że piękne momenty spędzane z rodziną czy w gronie przyjaciół stają się jeszcze piękniejsze. Myślimy nieszablonowo, próbujemy nowości, uczymy się na błędach, świętujemy sukcesy - u nas zyskasz przestrzeń do działania i możliwość współtworzenia przyszłości naszych snacków i całej firmy, dziś i na kolejne pokolenia Lorenz. Czego od Ciebie oczekujemy? Że będziesz dzielić nasze wartości, angażować się, przejmować odpowiedzialność, pracować z pasją i rozwijać się razem z nami.

TWOJE ZADANIA TO:

  • realizacja planu stażowego, który da Ci wiedzę o tym, jak funkcjonują kluczowe działy i procesy w Lorenz
  • współzarządzanie pojemnością i wydajnością magazynową – monitoring wykorzystania pojemności magazynowej, reagowanie w porozumieniu z działem planowania w sytuacji nieoptymalnego wykorzystania pojemności magazynów lub ryzyka ich przekroczenia
  • nadzór nad kosztami i aktywne kształtowanie kosztów logistycznych wynikających z budżetów
  • nadzór i weryfikacja KPI Logistyki firmy Lorenz i Lajkonik
  • współpraca z magazynami, Działem Transportu i Działem Produkcji w celu optymalizacji współdziałania ogniw w łańcuchu dostaw
  • komunikacja z operatorami 3PL
  • współtworzenie nowych lub optymalizacja istniejących procesów z operatorami (opieka nad podręcznikami operacyjnymi)
  • współpraca z działem obsługi exportu Lorenz & Lajkonik
  • wsparcie zespołu logistyki Lajkonik w nowatorskim i pionierskim projekcie automatyzacji magazynu wyrobów gotowych firmy Lajkonik
  • analiza przepływu wyrobu gotowego jak i wynikającej z niego obrotu palet drewnianych w procesie logistycznym

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • kończysz lub jesteś absolwentem studiów wyższych o kierunku logistycznym
  • chcesz się rozwijać, poszerzać wiedzę i zdobywać umiejętności z zakresu logistyki
  • masz ogólną wiedzę na temat procesów logistycznych
  • pojęcia Lean Management i Third Party Logistics (3PL) nie są Tobie obce
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy w obszarze logistyki (praktyki studenckie, prace wakacyjne, itp.)
  • zaletą będzie podstawowe doświadczenie z zakresu controllingu lub umiejętność weryfikacji budżetów
  • posiadasz wysokie zdolności analityczne
  • bardzo dobrze znasz język angielski
  • znasz MS Office lub Google Workspace
  • jesteś otwarty, komunikatywny, kreatywny, odpowiedzialny
  • lubisz pracować w zgranym zmotywowanym, pełnym energii zespole

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na okres 18 miesięcy (z szansą na zatrudnienie po stażu na czas nieokreślony)
  • duże możliwości rozwoju merytorycznego
  • wsparcie mentora
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (w przedziale 07:00-9:00)
  • prywatna opieka medyczna