GOBS
Wrocław Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 września 2018. Zobacz aktualne

Stażysta w dziale kadr i płac

GOBS Wrocław
Nie podano
Staż

Spółka Gałka Olesiński Business Support Sp. z o.o. powstała w 2009 roku z myślą o podmiotach prowadzących działalność gospodarczą poszukujących wszechstronnych rozwiązań biznesowych. Spółka świadczy usługi w zakresie wsparcia wewnętrznych procesów w przedsiębiorstwie związanych z prowadzeniem ksiąg, raportowaniem finansowym, controllingiem, rozliczeniami w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych, płac oraz pomocy publicznej.

Spółka Gałka Olesiński Business Support Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje obecnie osób na stanowisko:

NASZĄ OFERTĘ KIERUJEMY DO:

  • absolwentów i studentów IV i V roku studiów wyższych (kierunki: ekonomia, finanse, administracja)

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • odpowiedzialności i pełnego zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej organizacji czasu pracy,
  • biegłej obsługi urządzeń biurowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMOWAĆ BĘDZIE W SZCZEGÓLNOŚCI:

  • wsparcie bieżącej obsługi administracyjnej działu kadr i płac
  • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • przygotowanie projektów pism urzędowych
  • udział w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej Klientów
  • pomoc w rozliczaniu czasu pracy oraz weryfikacji poprawności naliczeń
  • wsparcie w sporządzaniu i składaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • interesującą i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów
  • bezpośrednią współpracę z międzynarodowymi przedsiębiorstwami
  • dodatkowe świadczenia
  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@gobs.pl

Ze względu na bardzo dużą ilość aplikacji możemy nie być w stanie odpowiedzieć na wszystkie Państwa e-maile.

Prosimy o zrozumienie. Z wybranymi Kandydatami będziemy komunikować się wstępnie w okresie ok. 14 dni od daty otrzymania aplikacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV i formularzu aplikacyjnym) przez administratora danych Gałka Olesiński Business Support Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław), w celu prowadzenia obecnych procesów rekrutacyjnych – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania , a zgoda może być odwołana w każdym czasie.”