Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 stycznia 2022. Zobacz aktualne

Stażysta w dziale IT

Lorenz Poznań
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Jeśli chcesz nadawać pomysłom realne kształty, dołącz do nas!

Od czterech pokoleń produkujemy przekąski dla ludzi na całym świecie. Jako niezależna firma rodzinna należymy do czołówki europejskich producentów i dystrybutorów przekąsek. 3 000 pracowników, 130 lat doświadczeń i marki takie jak Crunchips, Wiejskie Ziemniaczki, Monster Munch, Curly czy NicNac’s potrafią sprawić, że piękne momenty spędzane z rodziną czy w gronie przyjaciół stają się jeszcze piękniejsze. Myślimy nieszablonowo, próbujemy nowości, uczymy się na błędach, świętujemy sukcesy - u nas zyskasz przestrzeń do działania i możliwość współtworzenia przyszłości naszych snacków i całej firmy, dziś i na kolejne pokolenia Lorenz. Czego od Ciebie oczekujemy? Że będziesz dzielić nasze wartości, angażować się, przejmować odpowiedzialność, pracować z pasją i rozwijać się razem z nami.

TWOJE ZADANIA TO:

  • poznasz wszystkie działy z obszaru świadczenia usług IT: Aplikacji, Infrastruktury, Service Delivery
  • nauczysz się podstaw pracy z systemem SAP
  • zdobędziesz wiedzę o technicznych procesach pierwszej linii wsparcia systemu
  • będziesz zarządzać dostępem użytkowników do systemu
  • zajmiesz się wstępną analizą napływających zgłoszeń problemów w SAP (triage) i przypisaniem ich do drugiej linii wsparcia
  • będziesz wspierać użytkowników kluczowych w zakresie zarządzania przepływami dokumentów w oparciu o matryce xFlow

JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŻELI:

  • kończysz lub jesteś absolwentem studiów o profilu informatycznym (preferowany kierunek)
  • dobrze znasz język angielski
  • jesteś gotowy do podjęcia pełnoetatowej pracy przez 18 miesięcy
  • nie są Ci obce zagadnienia dotyczące systemów zarządzania typu ERP
  • posiadasz umiejętności analityczne i potrafisz pracować z arkuszami kalkulacyjnymi zawierającymi duże zbiory danych
  • znasz narzędzia pakietu Google Workspace np. GMail, Google Docs czy Meet (mile widziane)
  • posiadasz wiedzę z zakresu biblioteki procesów IT (ITIL) (mile widziane)
  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem pracy
  • lubisz pracę w zespole

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z wynagrodzeniem na okres 18 miesięcy
  • wykorzystanie znajomości języka angielskiego w praktyce każdego dnia
  • dofinansowanie nauki języków obcych
  • możliwość uzyskania stałego zatrudnienia na czas nieokreślony po zakończeniu stażu
  • pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej rozwojowi osobistemu
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (możliwość rozpoczynania pracy w przedziale 6:45 - 9:00)
  • dla chętnych - zorganizowany dojazd do pracy autobusem firmowym (15 minut z Ogrodów)