Skanska
Warszawa Budownictwo / Architektura
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 marca 2020. Zobacz aktualne

Stażysta/-tka w zespole HRBP

Skanska Warszawa
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w realizacji kluczowych projektów z obszaru HR m.in. rekrutacje, szkolenia
  • obsługa bieżących spraw pracowniczych w obszarze administracji personalnej
  • przygotowywanie raportów i analiz

Od Kandydatów oczekujemy:

  • statusu studenta studiów dziennych, zaocznych lub wieczorowych
  • zainteresowania obszarem HR
  • odpowiedzialności, dokładności, rzetelności
  • doskonale rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • sprawnego posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności i elastyczności
  • preferowany kierunek studiów – psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi

Oferujemy:

  • płatną praktykę w firmie będącej liderem w branży budowlanej
  • możliwość pozyskania wiedzy eksperckiej w obszarze HR
  • pisemne referencje po odbyciu praktyk
  • pracę w miłej atmosferze i dogodnej lokalizacji w Warszawie

Miejsce pracy:

Warszawa