Lina Medical Polska
Poznań Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 maja 2020. Zobacz aktualne

Stażysta do Działu IT

Lina Medical Polska Poznań
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Lokalna diagnostyka oraz rozwiązywanie problemów ze sprzętem, problemów z systemami operacyjnymi, z aplikacjami użytkowymi i biznesowymi oraz problemów związanych z urządzeniami sieciowymi, drukującymi i skanującymi
  • Instalacja, utrzymanie oraz wsparcie w zakresie sprzętu IT
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej
  • Ewidencja sprzętu informatycznego
  • Bieżące wsparcie Użytkowników

Wymagania:

  • Student/ studentka V roku, preferowane kierunki: Informatyka
  • Znajomość budowy i działania komputerów, b. dobra znajomość Windows 10
  • Dyspozycyjność min. 2 dni w tygodniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Elastyczność, otwartość
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć
  • Płatny staż
  • Udział w projektach IT realizowanych w firmie
  • Wsparcie mentorów
  • Zdobycie doświadczenia w obszarze Software/Hardware
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Lokalizacja:Tarnowo Podgórne