Publicis Groupe
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 września 2019. Zobacz aktualne

Stażysta

Publicis Groupe Warszawa
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Opis firmy

Publicis

Jesteśmy międzynarodową agencją reklamową i działamy w Polsce od blisko 30 lat. Należymy do ścisłej czołówki najlepszych i najczęściej nagradzanych agencji w kraju. Na naszym koncie mamy już m.in. 29 statuetek konkursu EFFIE, brąz zdobyty na Festiwalu Reklamowym w Cannes oraz tytuły „Sukces Roku 2018” i „Zaufanie Roku 2017” w rankingu magazynu PRESS. Do naszych klientów należą m.in.: Procter & Gamble/PGT, Sanofi-Aventis, Nestlé Polska, Michelin, BNP Paribas Bank Polska, Gallo Vineyards, Coca-Cola Poland Services, Animex, Renault Polska, Prudential, L’Oréal Polska.

Opis stanowiska

Interesujesz się reklamą i szukasz możliwości zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w tej dziedzinie? Zapraszamy Cię na 3-miesięcznypłatny stażz możliwością dalszej współpracy

W ramach wykonywanej pracy dowiesz się m.in., na czym polegają:

  • rola Account Directora i Account Executive’a w agencji reklamowej,
  • współpraca z Account Executive’m przy nowych briefach,
  • przygotowywanie prezentacji dla klienta,
  • odbieranie i sprawdzanie zasobów głównych przy współpracy z działem produkcji,
  • udział w rozmowach z klientami,
  • umieszczanie aktywów na platformie – systemie zarządzania aktywami.

Kwalifikacje

Czego będziesz potrzebował/a?

  • pasji, chęci rozwoju i łatwości w zdobywaniu nowej wiedzy w obszarze marketingu,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • zaangażowania, komunikacji, zaradności i spokoju,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów zadań, także pod presją czasu,
  • silnego poczucia własności i odpowiedzialności za jakość i terminowość wykonywanych zadań,
  • praktycznej znajomości MS PowerPoint, Excel, Outlook, Google Docs,
  • doświadczenia w tworzeniu treści internetowych będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

     Co oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy dla największych marek na świecie,
  • pracę zespołową w międzynarodowym środowisku,
  • atmosferę, w której możesz rozwinąć skrzydła i wykazać się kreatywnością,
  • elastyczne warunki zatrudnienia.