Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego
Warszawa Zdrowie / Uroda
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 października 2021. Zobacz aktualne

Staż/Praktyki w dziale techniczno - legislacyjnym

Rekrutacja zdalna
  • Jesteś studentem końcowych roczników studiów i planujesz swoją karierę w branży kosmetycznej lub chemicznej?
  • Irytują Cię mity medialne, medyczne i inne „spiskowe teorie” sprzeczne z aktualnym stanem wiedzy?
  • Chciałbyś zostać współautorem szeroko rozpoznawalnego portalu informacyjnego Kosmopedia.org prowadzonego przez Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego?

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego zaprasza studentów następujących specjalności: chemia, chemia kosmetyczna, biotechnologia, kosmetologia, farmacja, biologia, lub dziedzin pokrewnychdo współpracy w ramach praktyk lub stażów studenckich (bezpłatnych).

Zakres obowiązków:

Twoja praca będzie polegać na rozbudowaniu i aktualizacji informacji o składnikach kosmetycznych w bazie Kosmopedia.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w zaangażowanym, dynamicznym zespole Kosmetycznych.pl, pod kierunkiem doświadczonych ekspertów branży kosmetycznej,
  • unikalne doświadczenie w jednej z czołowych krajowych organizacji branżowych w UE,
  • elastyczne warunki czasu pracy,
  • system pracy zdalnej, home-office.

Wymagania:

  • status studenta końcowych roczników wymienionych specjalności lub absolwenta
  • znajomość surowców kosmetycznych i ich właściwości,
  • język angielski, na poziomie co najmniej dobrym (bardzo dobry bierny angielski),
  • biegłość w wyszukiwaniu informacji naukowych,
  • umiejętność krytycznej oceny jakości merytorycznej wykorzystywanych materiałów,
  • dyspozycyjność.