Akademia CentMat
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 kwietnia 2021. Zobacz aktualne

Staż/praktyki - Obsługa klienta wraz z pomocą administracyjną

Akademia CentMat Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Akademia CentMat – ogólnopolskie centrum edukacji pozaszkolnej, poszukuje obecnie osób na stanowisko obsługi klienta wraz z pomocą administracyjną.

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i nauczycielami,
  • ustalanie szczegółów zajęć z uczniami,
  • obsługa systemu CRM,
  • umawianie zajęć z nauczycielami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrego kontaktu z klientem (telefonicznego i korespondencyjnego),
  • obsługi pakietu Google Docs/Sheets oraz poczty elektronicznej,
  • komunikatywności i umiejętności pracy z ludźmi, szczególnie z młodzieżą,
  • chęci ciągłego doskonalenia się i aktywnego udziału w usprawnianiu procesów (jesteśmy otwarci na nowe pomysły współpracowników),
  • zaangażowania i sumienności.

Oferujemy

  • własny gabinet i sprzęt,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie i młodym zespole,
  • luźną atmosferę,
  • szansę na rozwój i awans,
  • aktywny udział we wdrażaniu działań rozwojowych firmy,
  • po okresie praktyk zatrudnienie.

Wymagane dokumenty

  • Krótki opis Twojej osoby wraz z CV.