Program Kariera
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | ZESPÓŁ KADR I PŁAC | RESPECT ENERGY

Program Kariera Warszawa
6000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

  • Chęć rozwoju i zdobycia wiedzy z zakresu Kadr i Płac
  • Oczekujemy dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • Swoboda pracy z komputerem oraz łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • Zaangażowanie i sumienne realizacja zadań
  • Umiejętności pracy w zespole

CEL STAŻU:

Podczas stażu poznasz praktyczne aspekty pracy w zespole Kadr i Płac. Zdobędziesz doświadczenie w pracy z dokumentacją pracowniczą, rozliczeniu czasu pracy i naliczaniu wynagrodzeń jak również poszerzysz swoją wiedzę z zakresu prawa pracy. Nauczysz się obsługi systemu kadrowo-płacowego (Optima) oraz będziesz mieć okazję uczestniczenia we wdrażaniu różnych procesów i projektów z obszaru HR.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Pomoc w sporządzaniu i archiwizacji dokumentacji kadrowej
  • Kompletowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem
  • Tworzenie i uzupełnianie teczek osobowych
  • Udział w sporządzaniu raportów i analiz kadrowych
  • Obsługa oraz wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego
  • Udział we wdrażaniu procesów i projektów

CZAS

3 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl