Program Kariera
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | ZESPÓŁ IT HELPDESK | RESPECT ENERGY

Program Kariera Warszawa
6000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

  • Chęć związania drogi zawodowej z obszarem IT
  • Zainteresowanie technologią
  • Znajomość Windows 10/11
  • Znajomość pakietu MS Office 365
  • Mile widziane umiejętność montażu sprzętu komputerowego, multimedialnego
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę

CEL STAŻU:

Ten staż jest okazją dla osób, które myślą o rozpoczęciu swojej kariery w obszarze IT. Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z bardzo małym długiem technologicznym. W trakcie odbywania stażu zapoznasz się ze specyfiką pracy, a dzięki zdobytemu doświadczeniu będziesz mógł zdecydować w którym obszarze IT chciałbyś się dalej rozwijać.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników w zakresie obsługi zgłoszeń informatycznych
  • Rejestrowanie zgłoszeń informatycznych, ich klasyfikacja i realizacja zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami
  • Monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń, dbałość o wysoki poziom obsługi użytkownika
  • Przygotowywanie konfiguracji stacji roboczych
  • Współpraca z administratorami drugiej linii wsparcia

CZAS

6-9 miesięcy

WIĘCEJ

programkariera.pl