Program Kariera
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | ŻABKA FUTURE - DEP. TECHNOLOGII - ZESPÓŁ SALESFORCE | ŻABKA

Program Kariera Poznań
4000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

Samodzielny, kreatywny, zmotywowany, zaangażowany.

Mile widziani studenci kierunków z obszaru zarządzania, nowych technologii.

Jęz. angielski na poziomie B2.

CEL STAŻU:

Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, dynamicznej organizacji nastawionej na szybkie wdrażanie nowych technologii. Nauka od specjalistów z obszaru. Poznanie procesów biznesowych.

ZADANIA STAŻYSTY:

Wspieranie aplikacji CRM – Salesforce

Konfigurowanie raportów i aplikacji

Testowanie nowych rozwiązań

Udział w procesie współpracy z wieloma dostawcami

CZAS

3 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl 

DATA STAŻU

od czerwca 2023 r.

Podobne oferty

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij