Clariant Services (Poland) Sp. z o.o.
Łódź BPO / SSC
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 lutego 2024. Zobacz aktualne

Staż w zespole Rekrutacji

Oferujemy:

  • Płatny staż
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w codziennej pracy działu
  • Wyzwania pozwalające na rozwój w ramach Shared Service Center
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym i multi-kulturowym środowisku
  • Pracę w komfortowym otoczeniu kompleksu Monopolis

Zakres zadań:

  • Wsparcie zespołu Rekrutacji w codziennych obowiązkach
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami
  • Umawianie spotkań z kandydatami
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych stażystów
  • Odpowiedzialność za Program Staży Letnich
  • Przygotowywanie cotygodniowych raportów

Umiejętności:

  • Znajomość pakietu MS Office (w tym umiejętność posługiwania się Excelem)
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Łatwość nawiązywania relacji
  • Dostępność min. 3/4 etatu

Kierunek studiów

  • Dowolna uczelnia: Dowolny Kierunek

Języki

  • Angielski: Średniozaawansowany