Langowski Logistics
Gdynia Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 października 2021. Zobacz aktualne

Staż w firmie spedycyjnej

Langowski Logistics Gdynia
Nie podano
Praktyki, Staż

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna, polska firma specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej. Powstała w 2004 roku, zatrudnia obecnie ponad 180 specjalistów w 7 lokalizacjach w Polsce. Posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych. Misją firmy jest wspieranie rozwoju i optymalizacja biznesu klientów poprzez dostarczanie wiedzy i indywidualnych rozwiązań logistycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Stażysta/asystent w firmie spedycyjnej

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie pracowników działu sprzedaży w obszarach: przygotowywanie ofert, pomoc w organizacji spotkań z potencjalnymi klientami oraz wsparcie w innych działaniach ad hoc pojawiających się w bieżącej działalności działu
  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz tworzenie narzędzi wsparcia sprzedaży
  • Udział w codziennych pracach działu
  • Doradztwo dla klienta, analiza potrzeb klienta
  • Przyswajanie wiedzy z zakresu sprzedaży usług spedycyjnych

Wymagania:

  • Absolwent/student ostatnich lat studiów na kierunku: transport/logistyka/spedycja/handel międzynarodowy – mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja z klientem)
  • Umiejętność obsługiwania Pakietu MS Office
  • Zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • Płatny, 3-miesięczny staż z możliwością przedłużenia współpracy
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia w branży
  • Uczenie się zawodu od wykwalifikowanych specjalistów
  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań
  • Interesujący staż w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji, wykorzystującej nowoczesne rozwiązania logistyczne oraz współpracę spedycyjną na płaszczyźnie międzynarodowej
  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po odbytym stażu

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści:

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000902900, NIP: 9581695728, REGON: 381 - pokaż numer telefonu - , moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w tym również zamieszczonego tam zdjęcia (wizerunku).

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.