Valeo
Czechowice-Dziedzice Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 listopada 2020. Zobacz aktualne

Staż w Dziale Utrzymania Ruchu

Rekrutacja zdalna
Valeo Czechowice-Dziedzice
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Valeo

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych.

Valeo Electric and Electronic Systems

W zakładzie Valeo w Czechowicach-Dziedzicach wytwarzane są systemy napędu wspomagające redukcję zużycia paliwa oraz niższą emisję spalin – rozruszniki, przepustnice powietrza, zawory recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjne elektryczne turbosprężarki. Dodatkowo czechowicki zakład skupia się na regeneracji i tym samym przywracaniu tzw. drugiego życia takim produktom jak alternatory, rozruszniki, dwumasowe koła zamachowe oraz kompresory do klimatyzacji samochodowych.

Obecnie do zakładu Valeo Electric and Electronic Systems w Czechowicach-Dziedzicach prowadzona jest rekrutacja na stanowisko stażowe.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja przydzielonych zadań i projektów utrzymania ruchu - konserwacja prewencyjna, modernizacje, remonty, akcje oszczędnościowe;
  • Ofertowanie oraz zamawianie części i materiałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu Centralnego Utrzymania Ruchu;
  • Monitorowanie i obróbka danych z produkcji oraz usprawnianie systemu raportowania;
  • Raportowanie wskaźników utrzymania ruchu i infrastruktury – statusu realizacji zadań prewencyjnych, kosztów, zużycia mediów i innych wymaganych;
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej do maszyn - rysunków części
  • i instrukcji;
  • Koordynacja aktualizacji lay-out terenów pozaprodukcyjnych zakładu.

Wymagania:

  • Student/-ka lub absolwent/-ka kierunków technicznych;
  • Znajomość MS Office (Excel);
  • Znajomość rysunku technicznego i projektowania w programach CAD;
  • Podstawowe umiejętności związane z modelowaniem 3D- będą dodatkowym atutem;
  • Dostępność min. 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji technicznych - projektowania/modelowania i wytwarzania części na urządzeniach CNC i/lub zarządzania infrastrukturą zakładu (energetyka, wentylacja, media);
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie - stawka rosnąca;
  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie - 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • Kartę Multisport, sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • Comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie;
  • Pakiet szkoleń.

Dołącz do nas!