Valeo
Czechowice-Dziedzice Motoryzacja
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 czerwca 2020. Zobacz aktualne

Staż w Dziale Technical Product Line Machines

Rekrutacja zdalna
Valeo Czechowice-Dziedzice
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projekcie, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej.

Valeo Electric and Electronic Systems

Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach zajmuje się produkcją rozruszników, przepustnic powietrza i zaworów recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjnych generatorów elektrycznych do pojazdów hybrydowych, a także regeneracją alternatorów, rozruszników, dwumasowych kół zamachowych i kompresorów do klimatyzacji samochodowych. Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych w Czechowicach-Dziedzicach posiada również nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe, które dostarcza innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Wspomaganie inżyniera procesu w zakresie nadzoru nad produkcją prototypów, definiowaniu i realizacji narzędzi do poszczególnych procesów;
  • Aktywne uczestnictwo w testach związanych z nowymi produktami/procesami oraz tworzenie raportów z przeprowadzonych prób;
  • Wsparcie obszaru prototypowni pod kątem prawidłowego przepływu materiału, optymalizacji layoutu i usprawniania procesów;
  • Samodzielne prowadzenie małych projektów;
  • Tworzenie instrukcji stanowiskowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów;
  • Znajomość metodologii LEAN oraz zagadnień industrializacji produktu;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Dobra znajomość MS Office (Excel);
  • Umiejętność pracy w zespole oraz działania pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;
  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • Kartę Multisport;
  • Sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie.