Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 lutego 2021. Zobacz aktualne

Staż w Dziale Sales Performance

Rekrutacja zdalna
JTI Polska Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

JTI Polska jest częścią grupy Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD Logic. W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową: nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, podróżować, uczyć się i rozwijać, nasz biznes również będzie się rozwijać. Należymy do grona Top Employers Polska nieustannie od 11 lat, a w 2020 roku po raz drugi z rzędu zajęliśmy w tym rankingu 1. miejsce.

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości… po prostu dołącz do nas. #JoinTheIdea

Miejsce pracy: Warszawa

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • płatny, sześciomiesięczny staż z możliwością przedłużenia
  • przede wszystkim konkrety: już podczas rozmowy kwalifikacyjnej poznasz swojego przyszłego przełożonego, który opowie Ci, czym dokładnie będziesz się zajmował/-a podczas stażu i z kim będziesz pracować
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w otwartej atmosferze: w kolorowym biurze* w zgranym zespole ludzi, którzy się lubią, świętują wspólnie piątek trzynastego oraz inne nietypowe okazje
  • możliwość rozwoju w ciekawych i odpowiedzialnych projektach

*W czasie pandemii pracujemy w trybie zdalnym.

Czym będziesz się zajmować?

  • współpracą z firmą zewnętrzną obsługującą proces logistyki materiałów marketingowych
  • wsparciem działu w procesie logistyki, przygotowania podziału, rozliczenia materiałów marketingowych
  • pracą nad usprawnieniem procesu logistycznego
  • wsparciem w procesie kreacji materiałów marketingowych komunikujących marki JTI w kanałach handlu tradycyjnego, nowoczesnego i hurtowego
  • tworzeniem programów i rozwiązań biznesowych oraz analiz wspierających sprzedaż produktów JTI
  • współpracą z innymi działami firmy przy realizacji obowiązków służbowych

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli:

  • jesteś studentem ostatnich lat studiów lub świeżo upieczonym absolwentem studiów o kierunku biznesowym
  • możesz pracować w wymiarze minimum 30h tygodniowo
  • cechuje Cię komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • posiadasz znakomitą umiejętność obsługi pakietu Office (Excel, PowerPoint, Word)
  • znasz język angielski na poziomie dobrym
  • wykazujesz niezależność w działaniu i dobrą organizacje pracy
  • możesz się pochwalić aktywnością w organizacjach studenckich lub pierwszym doświadczeniem zawodowym w postaci praktyk

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz pod adresem: https://do.jti.pl/klauzula_rekr.pdf