LeasingTeam Group
Warszawa Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 października 2019. Zobacz aktualne

Staż w Dziale Należności

LeasingTeam Group Warszawa
3300 - 3400zł
Praktyki
Umowa zlecenie

Główne zadania:

Współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną (przekazywanie dokumentacji obsługiwanych spraw)

Przygotowywanie oraz przekazywanie dokumentacji do archiwum zewnętrznego

Przygotowywanie cyklicznej korespondencji windykacyjnej

Obsługa narzędzi biurowych oraz systemów wewnętrznych Firmy

Oczekiwania:

Status studenta

Znajomość MS Office (w szczególności Excel)

Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00

Oferta:

Umowę zlecenie na okres wrzesień – październik z możliwym przedłużeniem współpracy

Atrakcyjne wynagrodzenie- 20 zł netto

Nauka zawodu w środowisku międzynarodowej instytucji finansowej

Praca w młodym zespole, w dobrej atmosferze