Clariant Services (Poland) Sp. z o.o.
Łódź BPO / SSC
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 grudnia 2022. Zobacz aktualne

Staż w Dziale Logistyki

Szwajcarski koncern chemiczny Clariant z oddziałami w ponad 50 krajach całego świata, w 2013 roku otworzył swoje Shared Service Center w Łodzi, z którego każdego dnia wspieramy naszych klientów dostarczając najwyższej jakości usługi i serwisy. Podobnie jak w poprzednich latach, również teraz tworzymy możliwość zdobycia doświadczenia osobom rozpoczynającym swoją karierę. Oprócz programu stażów letnich, oferujemy także możliwość współpracy przez cały rok. Aktualnie otwieramy rekrutację na staż do Działu Logistyki.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Płatny, 3-miesięczny staż, z możliwością wydłużenia do 6 miesięcy
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w codziennej pracy Działu Logistyki – wsparia w organizacji transportów morskich, lotniczych, drogowych (Export and Domestic Shipments), poznania specyfiki pracy w łańcuchu dostaw oraz zarządzania gospodarką magazynową
  • Rozwój w ramach Shared Service Center
  • Możliwość udziału w różnych projektach, optymalizacjach
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Warunki do udoskonalania swoich umiejętności, również językowych
  • Pracę w komfortowym otoczeniu kompleksu Monopolis
  • Pracę w trybie hybrydowym - office/home office
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu

Twoje zadania:

  • Wsparcie w codziennej pracy operacyjnej
  • Zajmowanie się administracyjną stroną dokumentacji transportowej i eksportowej
  • Wdrożenie w proces logistyki
  • Dzienne monitorowanie skrzynek mailowych
  • Wparcie w monitorowaniu transportów i wprowadzanie koniecznych zmian do istniejących narzędzi bądź programów
  • Wprowadzanie zmian i danych do systemu SAP
  • Podstawowa komunikacja z przewoźnikami i/lub magazynami
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania
  • Wsparcie z przygotowaniu raportów i analiz

 Czego oczekujemy:

  • Dostępności w wymiarze przynajmniej 3/4 etatu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywności
  • Zdolności analitycznych
  • Dokładności i dobrej organizacji pracy
  • Dobrej obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excela (mile widziana umiejętność pisania makr)
  • Posługiwania się językiem angielskim na poziomie przynajmniej B1/B2
  • Znajomości innego języka europejskiego, która będzie dodatkowym atutem