HedgeServ
Kraków Księgowość / Audyt / Podatki
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 maja 2022. Zobacz aktualne

Staż w dziale księgowości funduszy

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
HedgeServ Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż

Twój zakres obowiązków:

  • Obliczanie i raportowanie Wartości Aktywów Netto (NAV) jednostek funduszy inwestycyjnych obsługiwanych przez HedgeServ
  • Identyfikacja i analiza danych wpływających na ostateczną wartość jednostki funduszu
  • Księgowanie oraz monitorowanie kosztów funduszu oraz analiza dokonywanych na rynku transakcji obrotu papierami wartościowymi
  • Monitorowanie operacji spółek na ich papierach wartościowych oraz przygotowywanie raportów księgowych
  • Dokonywanie uzgodnień kont oraz analiza rozliczeń przygotowanych przez inne departamenty

Nasze wymagania:

  • Student/ka bądź Absolwent/ka kierunku w obszarze finansów/ekonomii/biznesu
  • Dostępność na pełen etat
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (B2)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • Umiejętności pracy w zespole i dobrych zdolności analitycznych

To oferujemy:

  • Szansę na rozwój w obszarze finansów w międzynarodowej firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu