Grupa Interia.pl
Kraków Media / Rozrywka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 maja 2020. Zobacz aktualne

Staż w Dziale Infrastruktury IT

Rekrutacja zdalna
Grupa Interia.pl Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż

Co możemy Ci zaoferować?

  • udział w realizacji ciekawych projektów pod okiem najlepszych specjalistów w branży
  • zdobycie praktycznej wiedzy i wartościowego doświadczenia, które pozwolą Ci na zaprojektowanie i uruchomienie usługi IT działającej w prawdziwym Centrum Danych
  • poznasz wielu ludzi, którzy swoje pasje realizują w pracy
  • realną możliwości kontynuowania pracy w Grupa Interia.pl po zakończeniu stażu
  • wynagrodzenia w wysokości 4000 zł netto (patrz regulamin stażu)
  • poznasz odpowiedzi na pytania, jakie zadajemy podczas rekrutacji Kandydatom do pracy 🙂

Twoje zadania podczas Stażu:

  • administracja systemami komputerowymi opartymi o systemy Linux
  • współpraca z zespołem administratorów systemowych
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej systemów IT

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • jesteś studentem/ką lub absolwentem/ką kierunku informatycznego lub pokrewnego
  • wiesz jak działają systemy operacyjne z rodziny Linux
  • masz podstawową wiedzę z zakresu aplikacji ze stosu LAMP
  • zagadnienia sieciowe nie są Ci obce
  • fascynują Cię nowe technologie
  • cechuje Cię komunikatywność i dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej

Dodatkowo zapunktujesz:

  • umiejętnością tworzenia skryptów i narzędzi wspierającycch pracę (bash, perl, python)
  • ogólną znajomością zagadnień związanych z tworzeniem serwisów WWW (PHP, HTML, JavaScript, itp.) lub pocztowych (SMTP, POP)