Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 października 2022. Zobacz aktualne

Staż w dziale HR

Cummins Kraków
Nie podano
Staż
Umowa o pracę

Cummins Inc. – koncern zajmujący się konstruowaniem i produkcją silników wysokoprężnych oraz innych układów napędowych dla producentów ciężarówek, autobusów, maszyn budowlanych, przemysłowych, rolniczych, kolejowych, sprzętu morskiego, wojskowego poszukuje Stażysty w dziale HR

Twój zakres obowiązków:

  • pomoc w administrowaniu politykami i procedurami HR
  • wsparcie administracyjne / przygotowywanie dokumentów pracowniczych
  • wsparcie działań rekrutacyjnych
  • koordynowanie wdrażania nowych pracowników
  • pomoc przy wprowadzaniu danych pracowniczych do systemów HR

Nasze wymagania:

  • Status studenta
  • Dyspozycyjność ok. 20h w tygodniu
  • Sumienność, dokładność, terminowość, skrupulatność
  • Znajomość języka angielskiego min. B2 poziom

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy amerykańskiej
  • Płatny roczny staż
  • Umowę o pracę
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.