Clariant Services (Poland) Sp. z o.o.
Łódź BPO / SSC
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 stycznia 2024. Zobacz aktualne

Staż w Dziale Data to Insight

Oferujemy:

  • Płatny staż
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w codziennej pracy działu
  • Możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce
  • Wyzwania pozwalające na rozwój w ramach Shared Service Center
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym i multi-kulturowym środowisku
  • Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu praktyk
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w kontaktach biznesowych
  • Możliwość pracy hybrydowej (home office 2 dni w tygodniu)

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie raportów oraz wykonywanie czynności sprawozdawczych
  • Analizowanie danych i ich walidacja
  • Rozwijanie nowych raportów
  • Udział w projektach raportingowych
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia zgodności obowiązków
  • Wspieranie procesów autoryzacyjnych
  • Odpowiadanie na zapytania odbiorców raportów, naprawianie błędów, dostosowywanie raportów i sprawdzanie poprawności danych
  • Praca na programach takich jak: Analysis for Office, SAP BW (HANA), VBA, SAP Analytic Cloud, czy Power BI
  • Obszar raportowania: Finanse, Sprzedaż, Zakupy

Wymagania:

  • Wykształcenie/studia w obszarze Ekonomii, Finansów, Księgowości, Informatyki bądź pokrewnych
  • Umiejętności analityczne
  • Uważność i skrupulatność w dostarczaniu i sprawdzaniu danych
  • Zaawansowana znajomość pakietu Office, a przede wszystkim Excela
  • Podstawowa wiedza z zakresu VBA
  • Wiedza z zakresu innych narzędzi technicznych będzie dodatkowym atutem
  • Motywacja do rozwoju i nauki

Języki:

  • J. angielski na poziomie min. B2