BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce
Warszawa Bankowość
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Staż w Dziale Administracji

BNP Paribas S.A. Oddział w Polsce Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

BNP Paribas Securities Services Poland to część grupy BNP Paribas specjalizująca się w obsłudze operacji na papierach wartościowych oraz funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w trzydziestu czterech krajach na pięciu kontynentach. Jesteśmy jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie zgłoszeń wpływających do Zespołu Administracji
  • Współpraca z dostawcami produktów i usług
  • Wsparcie klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Udział w przygotowaniu dokumentów i procedur wewnętrznych,
  • Przetwarzanie, archiwizacja dokumentów i faktur,
  • Udział w raportach wewnętrznych, analizach i sporządzaniu statystyk
  • Obsługa spotkań i szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Aktywny udział w projektach administracyjnych, które wpłyną na kształt naszego biura
  • Ścisła współpraca z zespołem w celu tworzenia, promowania i wdrażania procesów i usprawnień administracyjnych
  • Dodatkowe zadania przydzielone przez Kierownika

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta
  • Dostępność w wymiarze min. 30 h/tyg
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zorientowanie na szczegóły oraz proaktywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka organizacja pracy oraz umiejętność priorytetyzowania zadań
  • Doświadczenie w obszarze administracyjno - biurowym będzie uważane za mocny atut

To oferujemy:

  • Doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku
  • 6 miesięcy płatnego stażu (umowa cywilnoprawna)
  • Możliwość pracy i uczenia się od wybitnych profesjonalistów
  • Elastyczne godziny pracy (musisz być dostępny min 30 godzin tygodniowo)

BNP Paribas promuje równość szans i zobowiązuje się do zapewnienia, że ​​żadna osoba nie jest dyskryminowana ze względu na wiek, niepełnosprawność, zmianę płci, stan małżeństwa lub związku partnerskiego, ciążę i macierzyństwo, rasę, religię lub przekonania, płeć czy orientację seksualną. Do wniosku prosimy dołączyć poniższą klauzulę: