More Growth
Warszawa Marketing / Reklama
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 marca 2023. Zobacz aktualne

Staż: SEO Marketing Researcher

More Growth Warszawa
3700 - 4000zł
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Komu dedykujemy nasz staż?

Praktyki w zespole Outreach / Digital PR w More Growth skierowane są do osób studiujących kierunki i specjalności związane z marketingiem cyfrowym, PRem i komunikacją, analityką/bazami danych. Zdobywanie doświadczenia w startupowym, międzynarodowym środowisku, cechującym się dynamiką i ciekawymi wyzwaniami, to cenna nauka i ogromny rozwój w krótkim czasie!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy lokalną firmą, budującą globalne marki online oparte na marketingu cyfrowym i maketingu treści. Swoje działania rozpoczęliśmy już prawie dekadę temu, tworząc nasz pierwszy serwis: Interviewme.pl, który był najszybciej rozwijającą się marką w internecie w obszarze pracy i kariery. Potem nasze portfolio już tylko powiększało się o kolejne serwisy, np. Zety.com czy Resumelab.com i ich obcojęzyczne odpowiedniki (pow. 100 mln odwiedzających rocznie!).

Obecnie, od 2021 tworzymy kolejne serwisy w niszach tematycznych o ogromnym potencjalne: parenting, finanse osobiste i zdrowe odżywianie. Publikujemy artykuły eksperckie, oparte na pogłębionym researchu, aby dostarczyć czytelnikom najwyższej jakości treści-porady i odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Edukację i zainteresowanie naszych odbiorców wspieramy także produktami technologicznymi, ale nie tylko.

Szczególnie ważna jest dla nas kultura organizacji oparta o kluczowe wartości, dzięki którym rozwój i zdobywanie nowych umiejętności jest możliwe na ogromną skalę. I to nasza największa wartość! Więcej o kulturze tutaj: https://moregrowth.com/culture

Obowiązki:

  • Zdobywanie wiedzy i umiejętności 🙂
  • Poszukiwanie kontaktów do blogerów, dziennikarzy i influencerów w wyszukiwarkach i za pomoca narzędzi marketingowych
  • Poszukiwanie treści w internecie poprzez wykorzystanie off-page SEO
  • Automatyzacja i współtworzenie kampanii outreach marketingowych
  • Analiza danych i dbanie o bazę kontaktów
  • Monitorowanie kampanii

Kwalifikacje:

  • Dyspozycyjność min. 30h/tydzień (dość elastyczny czas z uwzględnieniem kluczowych godzin 11:00-15:00)
  • Gotowość do pracy hybrydowej w Warszawie
  • Status studentx lub absolwentx
  • Biegłość w j. polskim i angielskim, min. B2+
  • Zainteresowanie obszarami praktyk i gotowość na sporą dawkę wiedzy i umiejętności
  • Sprawna obsługa Excela/Google Sheet i wyszukiwarek internetowych
  • Spostrzegawczość, szczegółowość, dokładność, analityczność
  • Myślenie abstrakcyjne i kreatywność
  • Pozytywne przejście ścieżki rekrutacyjnej:
  • zadanie praktyczne → rozmowa kwalifikacyjna z opiekunem merytorycznym → rozmowa finałowa z założycielami More Growth

Korzyści:

  • Najbardziej aktualne spojrzenie na SEO i budowanie ruchu organicznego w sieci
  • Możliwość tworzenia pionierskich działań outreach marketingu na polskim rynku
  • Dobry wstęp do analityki marketingowej, bez której działania w internecie są już prawie niemożliwe
  • Zrozumienie, jak działa internet: które treści są wartościowe, a które wyłącznie marketingowe
  • Nabycie umiejętności budowania kampanii digital pr: od pomysłu, poprzez ankiety, przeprowadzenie badania, analizę wyników i podejmowanie działań
  • Dostęp do narzędzi marketingowych i analitycznych (Ahrefs, Hunter, Mixmax, RocketReach, Google Data Studio, Semrush, Google Analytics)...
  • …a także do flagowych kursów i szkoleń, np. Reforge czy CXL
  • Wewnętrzne warsztaty i szkolenia, dostęp do know-how najlepszych ekspertów budowania seriwsów online na rynku
  • Możliwość stałej pracy po zakończeniu stażu

Warunki praktyk:

  • Płatna, 3-miesięczna współpraca
  • Umowa Zlecenie. Stawka godzinowa: 23 pln brutto/h
  • Tryb hybrydowy: pon-wt-śr z biura w Klif Tower przy Okopowej 58/72; czw-pt dowolnie
  • Macbook, myszka i klawiatura zapewnione na czas trwania praktyk
  • Cykliczne 1:1 z opiekunem praktyk