Clariant Services (Poland) Sp. z o.o.
Łódź BPO / SSC
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 lutego 2022. Zobacz aktualne

Staż / Praca z niemieckim w Dziale Zakupów (Procurement)

Clariant Services (Poland) Sp. z o.o. Łódź
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Szwajcarski koncern chemiczny Clariant z oddziałami w ponad 50 krajach całego świata, w 2013 roku otworzył swoje Shared Service Center w Łodzi, z którego każdego dnia wspieramy naszych klientów dostarczając najwyższej jakości usługi i serwisy. Podobnie jak w poprzednich latach, również teraz tworzymy możliwość zdobycia doświadczenia osobom rozpoczynającym swoją karierę. Oprócz programu stażów letnich, oferujemy także możliwość współpracy przez cały rok. Aktualnie otwieramy rekrutację na staż lub półroczny kontrakt w Dziale Zakupów.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Płatny, 6-miesięczny staż lub półroczny konkrakt w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w codziennej pracy Działu Zakupów – wsparia w przygotowywaniu zapytań ofertowych, ocenianiu ofert pod kątem handlowym, kontakcie z klientem oraz dostawcami z regionu EMEA
  • Rozwój w ramach Shared Service Center
  • Możliwość udziału w różnych projektach, optymalizacjach
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Warunki do udoskonalania swoich umiejętności, również językowych
  • Pracę w komfortowym otoczeniu kompleksu Monopolis
  • Pracę w trybie hybrydowym - office/home office
  • Prywatną opiekę medyczną

Twoje zadania:

  • Wsparcie w codziennej pracy operacyjnej
  • Zajmowanie się administracyjną stroną zamówień
  • Wdrożenie w proces zakupów pośrednich
  • Dzienne monitorowanie skrzynek mailowych
  • Wprowadzanie zmian i danych do systemu SAP
  • Podstawowa komunikacja z dostawcami oraz klientami
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania
  • Wsparcie z przygotowaniu raportów i analiz

 Czego oczekujemy:

  • Dostępności w wymiarze przynajmniej 3/4 etatu
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywności
  • Zdolności analitycznych
  • Dokładności i dobrej organizacji pracy
  • Dobrej obsługi pakietu MS Office
  • Posługiwania się językiem angielskim oraz niemieckim w stopniu komunikatywnym