Program Kariera
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | Pion HR | ERBUD

Program Kariera Warszawa
3600zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

  • jesteś studentką/studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem/absolwentką kierunków takich jak: psychologia, socjologia, pedagogika, administracja lub pokrewne,
  • interesujesz się tematyką rekrutacji oraz innymi procesami HR (m.in. szkolenia, rozwój pracowników),
  • masz innowacyjne podejście do realizowanych zadań,
  • jesteś komunikatywny/a i otwarty/a na współpracę zespołową,
  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać dobre relacje a także angażować innych do współpracy,
  • jesteś samodzielny/a i zaangażowany/a,
  • swobodnie poruszasz się w pakiecie MS Office,
  • mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe/praktyki w dziedzinie HR.

CEL STAŻU:

Nasz/a stażysta/ka:

  • będzie częścią zespołu HR,
  • będzie wspierał/a procesy/projekty HR-owe, dzięki czemu będzie miał/a szansę zobaczyć na własne oczy i poczuć na własnej skórze jak wygląda obszar HR-u w dużej organizacji;
  • będzie miał/a możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dostanie solidne wsparcie doświadczonych współpracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą a także miłą i partnerską atmosferę współpracy.

Nasz zespół HR realizuje bardzo ciekawe zadania (rekrutacja, szkolenia, rozmowy rozwojowe, onboarding, employer branding etc.). Jeśli jesteś otwarta/y na zdobywanie nowych doświadczeń w fajnej atmosferze – zapraszamy Cię do nas. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i sprawimy, że będziesz się czuł/a jak u siebie.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • wsparcie rekruterów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (m.in. obsługa bazy kandydatów, kontakt telefoniczny z kandydatami, udzielanie informacji zwrotnych, publikacja ofert pracy);
  • wsparcie procesu wdrażania nowych pracowników (organizacja i udział w spotkaniach onboardingowych);
  • wsparcie przy organizacji wydarzeń i eventów dla Pracowników oraz Kandydatów, we współpracy z Działem Marketingu;
  • analiza działań konkurencji, monitorowanie pozycji firmy na rynku jako pracodawcy;
  • przygotowywanie raportów,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

CZAS

2-3 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl