Program Kariera
Poznań Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | OBSZAR ZARZADZANIA PROJEKTAMI W SEGMENCIE COMMERCIAL PV | RESPECT ENERGY

Program Kariera Poznań
5000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

  • Preferowany kierunek: Zarządzanie, Zarządzanie Projektami, Odnawialne źródła energii oraz kierunki techniczne i energetyczne
  • Wielozadaniowość
  • Wysoka organizacja pracy
  • Systematyczność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem
  • Asertywność
  • Analityczny umysł

CEL STAŻU:

Celem stażu jest pozyskanie wiedzy oraz kompetencji z zakresu zarządzania projektami. Podczas stażu zdobędziesz kompleksową wiedzę o procesie budowy instalacji PV w biznesowym segmencie Commercial (do 50kW). Dowiesz się jak operować dokumentacją projektową oraz co się na nią składa. Nauczysz się odpowiedniego planowania zadań, delegowania ich, kontroli jakość. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwolą na poprowadzenie projektów i budowanie biznesowych instalacje PV pod okiem doświadczonych osób.

ZADANIA STAŻYSTY:

Audyty

  • Przeprowadzanie audytów na obiektach instalacji PV w obecności Senior Project Managera
  • Kontakt z klientem podczas realizacji zadania
  • Procesowanie czynności w CRM/ERP
  • Nauka tworzenia dokumentacji audytowej

Projekty

  • Konsultacje z działem projektowym
  • Nauka czytania i weryfikacja projektów otrzymanych

Wyceny

  • Zbieranie ofert na wykonanie niezbędnych prac
  • Analiza ofert
  • Współtworzenie budżetów projektowych

Realizacja

  • Nadzorowanie we współpracy z przełożonym realizacji projektów/budowy instalacji PV
  • Kontrola jakości dostaw
  • Raportowanie i nauka tworzenia dokumentacji projektowej
  • Kontakt z klientem

CZAS

4-6 miesięcy

WIĘCEJ

programkariera.pl