Program Kariera
Sopot Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | OBSZAR ANALIZY DANYCH | ERGO HESTIA

Program Kariera Sopot
4000zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT TO:

  • Student/ka 3-4 roku kierunku: matematyka, modelowanie matematyczne i analiza danych, inżynieria danych, informatyka i ekonometria.
  • Osoba dyspozycyjna do odbycia stażu w Trójmieście w okresie lipiec-wrzesień:
  • zainteresowana obszarem Business Intelligence,
  • sprawnie korzystająca z MS Excel z VBA,
  • potrafiąca pracować na bazach danych z wykorzystaniem SQL,
  • znająca podstawy języka R lub Python,
  • zaznajomiona z Power BI,
  • zaangażowana, otwarta i komunikatywna.

CEL STAŻU:

Podczas stażu zdobędziesz doświadczenie w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, pracując pod okiem ekspertów oraz poznając zaawansowane narzędzia analityczne. Staż w ERGO Hestii został zaprojektowany w taki sposób, by ułatwić postawienie pierwszych kroków na drodze zawodowej i zaplanowanie swojej kariery. Rozwijaj z nami umiejętności nabyte podczas studiów i wykorzystaj wiedzę akademicką w praktyce.

Po zakończeniu stażu wakacyjnego z wynikiem pozytywnym, oferujemy możliwość kontynuowania współpracy w ramach stażu całorocznego, dostosowanego do programu studiów stacjonarnych.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • wsparcie przy tworzeniu narzędzi analitycznych,
  • sporządzanie raportów dotyczących otoczenia biznesowego i prawno-regulacyjnego,
  • przygotowywanie analiz pozycji cenowej i określanie jej mierzalnego wpływu na wyniki,
  • udział w testach, pilotażach oraz wdrożeniach,
  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych/koncepcyjnych,
  • zaangażowanie w realizację bieżących zadań zespołu.

Ostateczny zakres zadań zostanie doprecyzowany na etapie rozmowy rekrutacyjnej.

CZAS

3 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl

DATA STAŻU

3 lipca - 30 września 2023 r.