Blue Fifty Polska
Kraków Rolnictwo / Ochrona Środowiska
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 grudnia 2020. Zobacz aktualne

Staż – Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Rekrutacja zdalna
Blue Fifty Polska Kraków
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Nazwa firmy Blue Fifty nawiązuje do idei, która przyświeca całemu naszemu działaniu. Do 2050 roku chcemy stworzyć gospodarkę obiegu zamkniętego, która pozwoli na racjonalne zużywanie zasobów, a także ograniczy negatywny wpływ działań na środowisko. Specjalizujemy się w stosowaniu innowacyjnych technologii w inżynierii środowiska. Dostarczamy gotowe rozwiązania w odpowiedzi na największe bieżące wyzwania związane ze środowiskiem.

Kogo szukamy?

Studenta, który chce zyskać doświadczenie na wielu płaszczyznach marketingu.

Wymagania:

  • lekkie pióro,
  • podstawowa znajomość narzędzi związanych z online marketingiem (na przykład Google Ads, i Analytics, email marketing, social media, SEO)
  • studia na kierunku związanym z marketingiem lub dziennikarstwem,

Obowiązki:

  • Do Twoich zadań będzie należało wspomaganie działu marketingudziałań marketingowych w zakresie:
  • Google Ads i Analytics,
  • tworzenia i wysyłania mailingów branżowych,
  • przygotowywania postów na portale społecznościowe,
  • pisania artykułów i tekstów reklamowych,
  • aktualizacji stron na Wordpressie,
  • analityki internetowej (Brand24, Senuto)

Poszukujemy osoby, która wyróżniają cechy i umiejętności:

  • otwartość, kreatywność i samodzielność w pracy,
  • pozytywne nastawienie,
  • znajomość języka angielskiego,
  • ogólna wiedz na temat narzędzi online marketingu,

Oferujemy:

  • Umowę o staż / zlecenie
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju i nabywanie nowych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularzu aplikacyjnego.

Prosimy o umieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”