Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż – Junior SEO & Content Marketing Specialist

Rekrutacja zdalna
Zdalnie w czasie COVID
Homefy Zdalnie
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Staż na stanowisku Junior SEO & Content Marketing Specialist

Dołącz do dynamicznie rozwijającego się start-upu z branży nowych technologii Homefy to system agregowania danych z rynku pierwotnego z wykorzystaniem asystenta sprzedaży opartego na algorytmach sztucznej inteligencji wraz z zaawansowanym narzędziem do analizy emocjonalnych preferencji mieszkaniowych klientów.

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby na staż na stanowisko Junior SEO & Content Marketing Specialist

Miejsce pracy:

Praca zdalna (home office)

Wymagania:

●     student/-ka lub absolwent/-ka kierunku: marketing, dziennikarstwo, PR, reklama, social media lub pokrewne,

●     dostępność min. 30h tygodniowo

●     lekkie pióro,

●     tworzenie treści zgodnie z wytycznymi SEO

●     umiejętność pracy w zespole,

●     znajomość pakietu MS Office, MS Excel,

●     silne nastawienie na realizację celów i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań,

●     niezwykłe pokłady kreatywności i nieszablonowego myślenia,

●     odpowiedzialność za powierzone zadania,

●     bardzo dobra organizacja pracy,

●     komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

●     entuzjazm i pozytywne nastawienie.

Obowiązki:

●     pisanie treści na bloga oraz stronę internetową

●     optymalizacja On-page SEO zgodnie z wytycznymi,

●     wdrażanie strategii Content SEO,

●     monitorowanie efektów oraz tworzeniem raportów z wykonanych prac,

●     monitorowanie i analiza działań konkurencji, analiza badań rynkowych,

●     kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i wspieranie działań promocyjnych,

●     współpraca z resztą teamu

Oferujemy:

●     wsparcie oraz dostęp do platformy kursowej,

●     bezpłatne praktyki lub płatny staż z Urzędu Pracy

●     elastyczny czas pracy, brak korporacyjnych struktur i procedur,

●     pracę w młodym i dynamicznym zespole,

●     inspirującą i przyjazną atmosferę wśród pasjonatów i pozytywnych ludzi,

●     szansę na zdobycie cennego doświadczenia, umożliwiającą podnoszenie kompetencji,

●     perspektywy rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,

●     dalszą współpracę i stałe zatrudnienie dla najlepszych.

Jesteś zainteresowany/-a? To świetnie!

Prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres office@homefy.pl, wpisując w tytule e-maila „Junior SEO & Content Marketing Specialist”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem danych jest NativeHash Sp. z o.o. - agencja influencerów znajdująca się pod adresem: Jasionka 954 E, 36-002 Jasionka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.