Zostań inżynierem systemowym/ DevOps u boku Comarch!
Jest 4 lipca 2022 roku. Sesja już zdana, przed Tobą 3 miesiące przerwy od studiowania. Jak dobrze wykorzystać te wakacje? – zastanawiają się Twoi znajomi z roku. Ty nie masz takich dylematów – Twoja aplikacja na staż w Comarch w profilu inżynier systemowy/ DevOps została rozpatrzona już wtedy, gdy inni myśleli jeszcze tylko o studiach. Testy kwalifikacyjne zdane, rozmowa z kierownikiem działu za Tobą i … to już! Dzisiaj zaczynasz staż w Comarch!
Chcesz wykorzystać wakacje na rozwój? Świetnie się składa! Zobacz, kogo zapraszamy na tegoroczny staż o profilu inżynier systemowy/ DevOps, co robią stażyści na stażu wakacyjnym oraz jakie benefity czekają na nich w Comarch. A następnie … nie zapomnij wykorzystać znajdującego się na dole strony przycisku „aplikuj” i zaprzyjaźnij się z Linux/Unix w Comarch!
Dla kogo jest staż wakacyjny w Comarch?
Na staż wakacyjny zapraszamy osoby zdeterminowane do nauki i pracy. Studentów co najmniej 2 roku studiów informatycznych lub pokrewnych.
Czekamy na osoby, które:
Co będę robić na stażu w Comarch?
Już od 4 lipca:
Zmroziło Cię po przeczytaniu technologii, które nic Ci nie mówią? Nie przejmuj się! Nie wymagamy od Ciebie byś znał/-a je przed rozpoczęciem stażu. Pod okiem opiekuna i najlepszych specjalistów będziesz mieć okazję poznać niektóre z nich i wakacyjne 3 miesiące wykorzystasz na praktyczną naukę!
Co zyskam na stażu w Comarch?
Wykorzystujesz 3 wakacyjne miesiące na intensywny rozwój, a po stażu dostajesz pracę w Comarch na stałe. Umowa stoi?
Jak zgłosić się na staż wakacyjny w Comarch?
Wypełniasz formularz rekrutacyjny do 20 kwietnia 2022 roku i czekasz na ruch z naszej strony. Niezależnie od decyzji, otrzymasz od nas wiadomość. Później testy, rozmowa a na końcu decyzja i wakacje spędzasz na stażu w Comarch! Zwlekasz czy dajesz szansę karierze?
Co warto wiedzieć o teście kwalifikacyjny?
Test podzielony jest na trzy części:
I - bada wiedzę ogólną z zakresu studiów
II - będzie składała się z pytań na temat wiedzy technicznej o Unix/Linux – badającego wiedzę i umiejętności w zakresie administracji systemami
III - dotyczy sieci i bezpieczeństwa.
Każdy z modułów zawiera 10 pytań z pięcioma możliwymi odpowiedziami, z których więcej niż jedna może okazać się prawidłowa. Na każde pytanie przewidziane jest 45 sekund. Na rozwiązanie testu przeznaczono maksymalnie 22 minuty i 30 sekund.