Program Kariera
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | Dział Rekrutacji IT | ANTAL

Program Kariera Warszawa
3800zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT TO:

Aplikuj, jeśli:

  • Jesteś dostępny/a na pełen etat i możesz pracować w modelu hybrydowym (1 miesiąc pracy na wdrożenie w biurze
  • 5 dni w tygodniu, a następnie min. 2 dni w tygodniu),
  • Interesujesz się branżą IT i rynkiem pracy,
  • Znasz angielski na poziomie B2/C1 – często rozmawiamy z obcokrajowcami,
  • Lubisz kontakt z ludźmi i dobrze czujesz się budując relacje – nasza praca to kandydaci, klienci i zespół, więc to NAPRAWDĘ WAŻNE
  • Potrafisz szybko się uczyć i docierać do informacji – research będzie Twoją codziennością.
  • Chcesz dołączyć do jednej z najlepszych firm rekrutacyjnych w Polsce.

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

CEL STAŻU:

Udział w Programie Stażowym Antal gwarantuje:

  • Wynagrodzenie, a oprócz tego atrakcyjny bonus, za każdy sukces,
  • Opieka Mentora, który zapozna Cię z tajnikami branży rekrutacyjnej, wdroży Cię w aktualne projekty i przede wszystkim nauczy Cię jak zostać najlepszym headhunterem,
  • Możliwość zatrudnienia – najlepsi kursanci będą mieli szansę zostać z nami na dłużej i pracować przy projektach na europejską skalę,
  • Unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży (gwarancja rozbudowania sieci kontaktów),
  • Dostęp do ogromnej bazy kandydatów, która pomoże Ci osiągać wyznaczone cele,
  • Indywidualne ścieżki rozwoju, międzynarodowe projekty, nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie,
  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy i nie tylko,
  • Szeroki i bezpłatny pakiet szkoleń rozwojowych tj.: nowoczesne sposoby na pozyskiwanie kandydatów, sprzedaż, itp.,
  • Poznanie branży rekrutacyjnej oraz branży IT od podszewki,
  • Współpracę w zespole IT, z którym można konie kraść

ZADANIA STAŻYSTY:

  • Poszukiwanie kandydatów IT różnymi metodami (research w bazach wewnętrznych i social mediach, direct search, networking),
  • Przeprowadzenie rekrutacji end-to-end (od momentu utworzenia ogłoszenia, po ofertowanie kandydata)
  • Dbanie o pozytywny candidate experience
  • Łączenie kandydatów z wymarzoną pracą – satysfakcja gwarantowana

CZAS

3 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl