Program Kariera
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | DZIAŁ PRZETARGÓW | URTICA

Program Kariera Wrocław
3600zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

  • jesteś gotowy na zdobycie doświadczenia zawodowego w prestiżowej ogólnopolskiej firmie;
  • chcesz doskonalić swoje kompetencje pod okiem ekspertów;
  • posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne oraz jesteś rzetelny i skupiony na osiąganiu celów.
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jest w trakcie studiów;
  • jesteś zorientowany na realizację celów i zadań;
  • wyróżniasz się znajomością narzędzia MS Word, MS Excel;
  • jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany;
  • znasz język angielski – mile widziane.

CEL STAŻU:

Celem stażu jest zapoznanie ze specyfiką pracy pionu wsparcia biznesu oraz aktywne uczestniczenie w zadaniach, realizowanych w pionie.

Podczas trwania stażu:

  • zapewnienie m.in.: wsparcie Mentora / Opiekuna przez cały okres trwania stażu;
  • ciekawa praca w pełnym wymiarze godzin;
  • udział w realizowanych projektach optymalizacyjnych i rozwojowych;
  • nauka od najlepszych specjalistów;
  • rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • analizowanie dokumentacji przetargowej;
  • wsparcie w wyszukiwaniu przetargów, związanych z działalnością firmy na rynku;
  • pomoc w zbieraniu i analizowaniu ofert uzyskanych dostawców;
  • pomoc w tworzeniu aneksów do umów zawartych z Zamawiającymi;
  • archiwizacja dokumentów przetargowych.

CZAS

3 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl

DATA STAŻU

lipiec - wrzesień 2023 r.