Program Kariera
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | Dział PR | Pelion

Program Kariera Warszawa
3600zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT TO:

Jeśli jesteś:

  • studentem/-tką lub absolwentem/-tką kierunków dziennikarstwo, filologia polska, komunikacja społeczna, public relations, marketing
  • posiadasz lekkie pióro
  • interesujesz się tematyką mediów
  • chcesz rozwijać się w obszarze komunikacji korporacyjnej
  • łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje
  • swobodnie poruszasz się w świecie social mediów
  • jesteś zaangażowany/-a, sumienny/-a, kreatywny/-a
  • nie boisz się wyzwań i pracy w dużej organizacji

Dołącz do nas na 2-miesięczny staż i przekonaj się, jak wygląda codzienna praca zespołu PR.

CEL STAŻU:

Podczas stażu:

  • zobaczysz, jak od kuchni wygląda praca osób odpowiedzialnych za działania PR’owe i wizerunkowe dużej, międzynarodowej firmy
  • poznasz narzędzia pracy PR’owca
  • zdobędziesz doświadczenie w obszarze komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • będziesz współtworzyć firmowe wydawnictwa

ZADANIA STAŻYSTY:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • aktywny udział i wsparcie w bieżących pracach zespołu PR
  • przygotowywanie codziennego monitoringu mediów
  • aktualizowanie informacji na korporacyjnej stronie internetowej
  • opieka nad kanałami social media firmy, przede wszystkim nad profilem na LinkedIN (publikowanie treści, czuwanie nad statystykami)
  • publikowanie informacji w intranecie
  • udział w pracach redakcyjnych i wydawaniu kwartalnika „Nasza Firma” oraz magazynu „Natura”
  • współpraca z działami PR i komunikacji innych spółek z rodziny Pelion
  • pomoc w przygotowaniu informacji prasowych do mediów
  • wsparcie w opracowywaniu odpowiedzi na zapytania dziennikarzy
  • czuwanie nad aktualnością baz danych
  • inne zadania, w zależności od potrzeb

CZAS

2 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl