Program Kariera
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | DZIAŁ IT, PYTHON SOFTWARE ENGINEER | DEEPSENSE.AI

Program Kariera Warszawa
4500zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

Super jeżeli jesteś studentem ostatniego roku studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunku m.in: Informatyka, Analiza i Przetwarzanie Danych, Data Science, Data Engineering, Matematyka, tak aby po zakończonym stażu praca w wymiarze min. ⅘ etatu była dla Ciebie możliwa. Stawiamy na znajomość Pythona, a wszelkie doświadczenia projektowe prywatne, uczelniane, udział w szkoleniach czy konkursach w obszarze uczenia maszynowego są bardzo mile widziane.

CEL STAŻU:

Nasz coroczny wakacyjny program stażowy od lat cieszy się dużą popularnością. W każdej edycji zapraszamy na pokład kilka osób. Przez trzy miesiące młodzi specjaliści zgłębiają wiedzę w obszarze sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego, podejmując się realnych rozwiązań. Od początku zainicjowania Programu, założyliśmy sobie jeden podstawowy cel – nawiązanie długofalowej współpracy, chcemy, aby staż był szansą na rozpoczęcie drogi zawodowej dla zdolnych, ambitnych, z ogromnym potencjałem zapaleńców AI.

ZADANIA STAŻYSTY:

W roli Python Software Engineera będziesz wspierać naszych Data Scientistów, oczywiście ma miarę swojej wiedzy i umiejętności. Jest to punkt wyjścia, aby rozwijać się w kierunku Software Engineera in Machine Learning.

Kim u nas jest taki specjalista?

Software Engineer in Machine Learning to osoba, która wprawdzie rozumie zagadnienia związane z uczeniem maszynowym, ale do jej zadań należy przygotowanie modelu do użytkowania w środowisku produkcyjnym – zajmuje się jego optymalizacją wydajnościową, tworzy interfejsy do modeli (takie jak REST API czy RPC) oraz nadzoruje przebieg prac programistycznych w sposób zapewniający jak najwyższą jakość rozwiązania przez testy automatyczne, CI/CD czy statyczną analizę kodu. Wspiera też Data Scientistów w zagadnieniach bliższych problemom inżynierskim niż naukowym. Krótko mówiąc – najbliżej mu do programisty.

CZAS

3 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl

DATA STAŻU

lipiec - wrzesień 2023 r.