Program Kariera
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | DZIAŁ IT, DATA SCIENTIST | DEEPSENSE.AI

Program Kariera Warszawa
4500zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

Super jeżeli jesteś studentem ostatniego roku studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunku m.in: Informatyka, Analiza i Przetwarzanie Danych, Data Science, Data Engineering, Matematyka, tak aby po zakończonym stażu praca w wymiarze min. ⅘ etatu była dla Ciebie możliwa.

Stawiamy na znajomość Pythona, sporym plusem będzie znajomość również takich narzędzi jak: Scikit-Learn, NumPy, Pandas i PyTorch/TensorFlow/Keras, a wszelkie doświadczenia projektowe prywatne, uczelniane, udział w szkoleniach czy konkursach w obszarze uczenia maszynowego będą bardzo mile widziane.

Poprzez swoje CV pokaż nam, jak blisko jesteś data science.

CEL STAŻU:

Nasz coroczny wakacyjny Program Stażowy od lat cieszy się dużą popularnością. W każdej edycji zapraszamy na pokład kilka osób. Przez trzy miesiące młodzi specjaliści zgłębiają wiedzę w obszarze sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego, podejmując się realnych rozwiązań. Od początku zainicjowania Programu, założyliśmy sobie jeden podstawowy cel – nawiązanie długofalowej współpracy, chcemy, aby staż był szansą na rozpoczęcie drogi zawodowej dla zdolnych, ambitnych, z ogromnym potencjałem zapaleńców AI.

ZADANIA STAŻYSTY:

W roli Data Scientist, przy boku starszych stażem kolegów i koleżanek, będziesz zajmować się analizą danych, reserachem, budowaniem rzeczy dookoła MLu, trenowanie istniejących modeli, porównywanie ich, wymyślanie metryk, zrozumienie jak działają – oczwyiście wszystko na miarę Twoich umiejętności. Na pewno nie wrzucimy Cię na głęboką wodę, ale z pewnością szansa pracy przy realnych rozwiązaniach pomoże rozwinąć Ci skrzydła. Będziesz mieć okazję, aby poznać nowe narzędzia.

Nasz orientacyjny stack technologiczny:

ML: scikit-learn, pandas, xgboost, lightGBM,

DL: PyTorch, TensorFlow, Keras, ONNX

CV: OpenCV

NLP: spaCy, HuggingFace

Data Vis: Tableau, Qlik, Jupyter, Matplotlip, Plotly, Seaborn, Dashń

CZAS

3 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl

DATA STAŻU

lipiec - wrzesień 2023 r.