Program Kariera
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 kwietnia 2023. Zobacz aktualne

Staż | DZIAŁ INWESTYCYJNY | TAR HEEL CAPITAL

Program Kariera Warszawa
3600zł
Praca, Praktyki, Staż
Umowa B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie

IDEALNY KANDYDAT:

  • minimum roczne doświadczenie w bankowości inwestycyjnej lub konsultingu finansowym lub controllingu finansowym,
  • wysokie zdolności analitycznego myślenia i syntezy danych,
  • gruntowną znajomość finansów przedsiębiorstw,
  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu wycen przedsiębiorstw
  • umiejętność przygotowania i przedstawiania prezentacji dla odbiorców na różnym szczeblu w organizacji,
  • umiejętności organizacyjne i ustalania priorytetów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

CEL STAŻU:

Celem stażu jest zdobycie przez kandydata unikalnej wiedzy o rynku kapitałowym i pracy w jednej z wiodących polskich firm w branży private equity.

Gdy ocena stażu będzie pozytywna to fundusz THC może zaproponować dalszą współpracę.

ZADANIA STAŻYSTY:

  • przygotowywanie kompleksowych analiz potencjalnych inwestycji funduszu, obejmujących: analizę finansową, prognozy, wycenę, otoczenie rynkowe,
  • tworzenie biznes planów, wsparcie projektów inwestycyjnych,
  • wsparcie analityczne przy wdrażaniu projektów inwestycyjnych i pozyskiwaniu transakcji,
  • rekomendowanie działań oraz wyciąganie wniosków z tworzonych analiz,
  • współpraca z kierownictwem spółek portfelowych i przygotowywanie rekomendacji biznesowych.

CZAS

1-3 miesiące

WIĘCEJ

programkariera.pl